KKK

Mida mukk tähendab?
Mukk tähendab eesti keele murdes kaunist, nägusat...


Mis inspireerib by mukk tooteid looma?
Iga uue by mukk toote loomisel on oluline roll loodusel ja selle pakutaval. Valime aluseks imelise toimega põhikoostisosa, millest toode vormuma hakkab. Puhas koostis on midagi väga poeetilist.


Kas tooted sisaldavad parabeene?
Rõhutame igas aspektis seda, et ainult tervislikust tootest saab tulla terve nahk. Seetõttu ei sisalda by mukk tooted silikoone, mineraalõlisid, sünteetilisi lõhnaained ega parabeene. Kõik hoolega valitud koostisosad on välja toodud tooteinfos ning samuti meie toodete esikaanel, väikese meeldetuletusena sisu olulisusest.


Kas by mukk tooted on vegan?
Jah, tooted ei ole testitud loomadel ja sisaldavad taimseid koostisosi, mis on sobilikud veganitele.


Kuidas arendate oma tooteid ja kus need on tehtud?
By mukk on uhkelt Eesti ettevõte ning me arendame ja toodame kõiki oma tooteid eksklusiivselt väikeste kogustena by mukk stuudios Eestis, Saaremaal.


Kui kaua tooted säilivad?
Meie toodete “riiuli-iga” on üks aasta. Soovitame avatud tooteid kasutada kuue kuu jooksul, et olla kindel, et koostisosad on värsked ja parimas vormis sinu naha heaks.


Kuidas by mukk tooteid hoiustada?
By mukk tooted on väga vähenõudlikud. Kõik, mida nad vajavad on jahe keskkond eemal päikesevalgusest ja puhtad käed toodete kasutamisel. Ja muidugi natukene tähelepanu.


Miks sisaldavad  by mukk tooted vett? 

Vesi on väga oluline koostisosa tänu millele saab toimuda ainete süntees ja lõhustumine ning naha sisse imendumine. Seejuures kasutame ainult destilleeritud vett, mida vihmaveele sarnaselt peetakse noorendavaks.


Kuidas by mukk oma tooteid lõhnastab?

Lõhnastamiseks kasutame eeterlike õlisid, mis valmistatakse mahepõllumajanduses kasvanud taimedest, mis on herbitsiidide ja pestitsiidide vabad. Kõik kasutuses olevad eeterlikud õlid omavad rahvusvaheliselt aktsepteeritud sertifikaate CEE Ecocert, NOP-JAS, IFRA, Jaapani mahetoodete ja Prantsusmaa mahetoodete sertifikaate.


Mida tähendavad by mukk toodetel numbrid 1 ja 2 koostisainete taga?
Number üks märgis (from 100% natural essential oils) viitab lõhnaaine (limonene, linalool, citral jt) looduslikule päritolule, mida kasutatakse toodete lõhnastamisel. See teave on eriti oluline lõhnadele allergiliselt reageerivatele inimestele. Number kaks märgis (organic) toob välja mahepõllumajanduslikult kasvatatud toorained.


Miks on by mukk tooted  klaasis?
Klaas on keskkonnasõbralik,  temast ei satu keskkonda ega ka toodetesse kahjulikke ühendeid. Lisaks ei reosta klaas loodust ning teda saab lõputu arv kordi ümber töödelda. Tume klaaspudel kaitseb toodet valguse eest ja aitab säilitada valgustundlikke koostisosi.


Miks kasutab by mukk alumiiniumtuube?
Alumiiniumtuub ei lase valgusel ega hapnikul tooteni jõuda, mis omakorda pikendab toote eluiga ja värskust. Tuubis on toode kaitstud mikroobide ja mustuse eest. Lisaks on tuubi sisemus kaetud kaitsva kihiga, mis võimaldab pakendada tooteid nii, et  alumiinium ja kreem omavahel kokku ei puutu. Alumiinium pakendeid saab taaskasutada ning vähese energiakuluga jälle ringlusesse saata.


Kas by mukk tooted on sobilikud tundlikule nahale?
Tundlik nahk on tundlik. Ja vahel väga ettearvamatu. Soovitame tundliku naha puhul konsulteerida dermatoloogiga. Testimaks toote sobivust, lisada väike kogus toodet näost eemale nahale ning jälgida seda kohta 24 tunni jooksul. Kui teil ei esine mingeid reaktsioone, harjutage toode vaikselt oma nahahooldusrežiimi kasutades alguses väiksemaid koguseid.  Küsimuste või tagasiside korral kirjuta meile info@bymukk.com.