LUGUMeie jaoks on olulised kvaliteetsed ja taimset päritolu koostisosad, tagamaks ohutud ja samas efektiivsed kooslused. Et tagada kontroll loodud väärtustele - läheneme ideede arendusele, koostisosade otsimisele ja koosluste testimisele iseseisvalt ja ettevõtte siseselt. Meie koostöö partneritega põhineb mainel ja kogemusel tarnida kvaliteetset toormaterjali üle maailma. Asume Saaremaal, mille loodus on põhiliseks inspiratsiooniks meie kontseptsioonis. Kasutame toodetes kohalikku toorainet, et liita traditsioonid ja ürgne loodus tänapäeva teadmistega. Meie tooted sisaldavad kohalikku käsitsi rannikult korjatud punavetikat, mis lisab tootele väärtuslikke mineraalaineid ja nahka taastavaid omadusi.


Toodete loomisel on olulisteks elementideks nii esteetika kui ka funktsioon. Koostisosade poeetika annab visuaalse tunnetuse toote omadustest kasutajale. Hoidmaks tooted värsketena kasutame pakendeid, mis aitavad säilitada ja kaitsevad otsese päikesevalguse ja väliste mikroobide eest. Usume minimaalsesse sortimenti ja julgustame vähendama nahahooldustooteid hoolikalt valitud kollektsioonini, mis toetavad nahka ja aitavad sel intelligentsel ja võimsal organil end ise tervendada.
Meil on poolautomaatne, poolmanuaalne tootmine, mis võimaldab
paremat kontrolli tootekoguste üle. Naturaalsete toodete säilivusaeg on lühem kui “tavalistel” nahahooldustoodetel, seetõttu väldime me ületootmist ning tooted valmivad vahetult nõudluse järgi. Rannikuelanikena on meile oluliseks keskkonna teemaks mere saastatus. Oleme minimaliseerinud oma toodete pakendis plastiku kasutuse ning võtnud tuleviku eesmärgiks selle kasutamine täielikult lõpetada. Lisaks oleme valinud mitte toota üleliigseid postreid, brožüüre, pakendit jm. Kogu info toodete kohta leiab meie kodulehelt või müügikohtades  edasimüüjatelt.

.