LUGU

Meie jaoks on olulised kvaliteetsed ja taimset päritolu koostisosad, tagamaks ohutud ja samas efektiivsed kooslused. Et hoida loodud väärtusi  läheneme ideede arendusele, koostisosade leidmisele ja koosluste testimisele iseseisvalt ja ettevõtte siseselt. Meie stuudio asub Saaremaal,  peame asukohaga seonduvat identiteeti oluliseks osaks by mukk  kontseptsioonis. Nahahooldussari sisaldab kohalikku rannikult korjatud punavetikat, mis rikastab tooteid väärtuslikke mineraalainete ja nahka taastavate omadustega.

Toodete loomisel on  fookuses  ilu puhtas ja kvaliteetses sisus, seetõttu kuvame seda sõnumit poeetika vormis ka oma toodetel. Hoidmaks tooted värsketena kasutame pakendeid, mis aitavad säilitada ja kaitsevad tõhusalt otsese päikesevalguse ja väliste mikroobide eest. Usume minimaalsesse sortimenti ja julgustame vähendama nahahooldustooteid hoolikalt valitud kollektsioonini, mis toetavad nahka ja aitavad sel intelligentsel ja võimsal organil end ise tervendada.
Käsitööl põhinev tootmine võimaldab  paremat kontrolli tootekoguste üle. Naturaalsete toodete säilivusaeg on lühem kui “tavalistel” nahahooldustoodetel, seetõttu väldime me ületootmist ning tooted valmivad vahetult nõudluse järgi. Rannikuelanikena on meile oluliseks keskkonna teemaks mere saastatus. Oleme minimaliseerinud oma toodete pakendis plastiku kasutuse ning võtnud tuleviku eesmärgiks selle kasutamine täielikult lõpetada. Lisaks oleme valinud mitte toota üleliigseid postreid, brožüüre, pakendit jm. Kogu info toodete kohta leiab meie kodulehelt või müügikohtades  edasimüüjatelt.

.